Hakkımızda


www.elektrikprojeler.com sitesi TOROSLAR MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE ENERJİ DANIŞMANLIĞI  firmasına aittir.

HER HAKKI SAKLIDIR.

VİZYONUMUZ

Sanal elektrik şirketi  piyasadaki elektrik proje-taahhüt şirketlerinin işleyişini ve içeriğini anlatmaktadır.

 • Proje Departmanı —-  Proje departmanını işleyişi ve çalışmaları (proje çizimi)
 • Uygulama-Taahhüt Departmanı—- Elektrik işlerinin uygulanması ve çalışmaları
 • Satın Alma- Satış Departmanı-—  Maliyet hesabı (keşif çıkarma) gibi mali işler
 • Teknik Arşiv   —  Proje hesaplamaları, yönetmenlikler, proje arşivi gibi teknik bilgiler
 • OG-YG Sistemleri—  Yüksek Gerilim alanında ve Enerji üretim dağıtım-iletim sektöründe teknik bilgiler
 • Ölçüm ve Muayene— İş güvenliği zamanla önemi artınca Elektriksel Ölçüm ve Muayene alanı popüler sektör haline gelmiştir.Ölçüm ve Muayene hakkında teknik bilgiler

Sanal elektrik şirketi, elektrik proje-taahhüt-ölçüm alanında kendini geliştirmek ve iş hayatına deneyimli olarak girmek isteyenler için kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

Sanal elektrik şirketinin(elektrikprojeler.com) hedefi alanında tecrübeli teknik eleman yetiştirmek ve bilgi karmaşıklığından kurtarmaktır. En önemlisi de paylaşmayı bilen deneyimli insanlar ile bu alandaki meslektaşlarına yol göstermektir.

  ad            —-  FACEBOOK SAYFAMIZ —–


11 Comments

Avatar

Mehmet

3 Şubat 2017 at 4:57 pm

Bu eğitici siteniz sayesinde enerji alanı ile ilgili birçok bilgiye rahatça ulaşabilme imkanını bize sağladığınız için çok çok teşekkürler . Bu site üzerinde çalışmalarınızın devamını bekliyoruz .

Avatar

FUAT MERT

14 Kasım 2016 at 8:39 am

KOLAY GELSİN
COK EGİTİCİ BIR SİTE HAZIRLAMISSINIZ ELLERİNİZE SAGLIK
BASARILAR DİLİYORUM

Avatar

serdar

2 Ağustos 2015 at 4:17 pm

Teşekkür ederim, kolaylaştırıcı olduğunuz için bu alanda..Başarılar dilerim.

Avatar

ZAFER

15 Temmuz 2015 at 1:17 pm

Çok değerli ve dolgun bilgiler için teşekkür eder çalışmalarınızın devamını bekleriz.

Avatar

Mustafa

28 Mayıs 2015 at 7:49 pm

hocam ellerinize, emeğinize, gönlünüze sağlık öylesine bilgilendirici makaleler var ki meslek yüksek okulundan mezun olan ben öğrenemediğim onca şeyi siz bana şu ufak derslerle öğrettiniz. allah yaşamınızı uzun eylesin, ellerinizden öperim.

Avatar

selim

13 Mayıs 2015 at 8:12 pm

Böyle bir site oluşturduğunuz için size teşekkür ederim. tüm bilgiler gayet yararlı şekilde. son sınıf elektrik-elektronik mühendisliği bölümü öğrencisiyim. bir elektrik proje-taahhüt şirketinde işe başlamam için eğitim dönemim içinde almam gereken belirleyici dersler var mı? ve ayrıca almam gereken belge veya sertifikalar nelerdir ?
imza yetkimin olabilmesi için hangi dersleri almış olmam ve hangi belgelere sahip olmam gerekiyor ?

  ELEKTRİK PROJELER

  ELEKTRİK PROJELER

  13 Mayıs 2015 at 8:27 pm

  Bölümün elektrik-elektronik müh. olduğu için son sınıfta elektronik derslerden ziyade elektrik derslerini seçmeni tavsiye ederim. Özellikle elektrik iç tesisat dersi varsa bunu mutlaka seç. Alman gereken belge olarak SMM belgesini(imza yetkisi) alabilmek için emo’nun belirlediği derslerden en az üçünü almış olman gerekiyor. http://www.emo.org.tr/genel/sss.php?grubu=%DDMZA%20YETK%DDS%DD linkini inceleyerek daha faza bilgi sahibi olabilirsin. Bunun haricinde en iyi belge bizler için kendi tecrübemizdir. Okul bitmeden tecrübe yapmaya çalış. İYİ ÇALIŞMALAR……

Avatar

ibrhm

27 Nisan 2015 at 11:21 am

elektrik projesi çizmek için piyasadaki en öğretici site çok faydası oldu ellerinize sağlik

Avatar

FURKAN GRUP

23 Mart 2015 at 1:11 pm

ADEM KARAÇOMAK IYI GUNLER DILERIM;
Ben osman harun firma olarak elektrik taahhüt işleriyle uğraşmaktayım. benim sorunum mevcut elektrik projesinin keşifiyle ilgili olucak istanbulda bulunmaktayım senden şunu öğrenmek istiyorum bana gelen projelerin ücreti karşılığında keşif özetini ve metrajlamasını döküm yapabilme şansın varmı varsa eğer proje başı ne kadar ücret talep edeceksin eğer cevap verirsen sevinirim.

  Elektrik Projeler

  Elektrik Projeler

  24 Mart 2015 at 7:09 am

  iyi günler osman bey öncelikle teklifiniz için teşekkür ederiz.Dediginiz gibi keşif özeti ve metraj hesabı istenildiğinde elektrikprojeler.com olarak yapmaktayız. Ancak mail adresinizden size dönüş yaptık mailinizdeki sıkıntıdan dolayı sizinle iletişime geçemedik. elektrikprojeler@yahoo.com adresine dönüş yaparsanız iletişimiz daha sağlıklı olur. İyi çalışmalar….

   Avatar

   uğur

   6 Eylül 2015 at 2:12 pm

   Merhabalar. Tecrübem yok diye çok güzel şirketlerden geri döndüm. Autocad kullanmayı biliyorum fakat hiç bir yerde çalışmadım. Sizce az da olsa tecrübe edinmek için paylaştığınız videolar yeterli olabilir mi ya da ne tavsiye ediyorsunuz. Maile dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler

Leave a Reply

Site içi Arama

EN ÇOK OKUNANALAR

ELEKTRİK MÜHENDİSİ KARİYER PAKETİ